niedziela, 30 marca 2014

Urodziny i prezenty koralikowe

Urodziny... tym razem moje i tym razem dość okrągłe i tym razem obchodzone dość huczne... oj była wczoraj impreza ;))))))

Dostałam kilka prezentów w tym 2 ewidentnie koralikowe ;))))))))))))))))))

Od Dorotki dostałam wspaniały naszyjnik wykonany na szydełku ściegiem ukośnym... nie umiem go jeszcze i chyba (z lenistwa) się go nie nauczę... więc prezent szczególnie mnie ucieszył... oto zdjęcie (i tym razem nie mojej pracy ;))))))))))))))))))

Praca Endorfina ArtBox


Do kompletu była bransoletka...

Praca Endorfina ArtBox


Boski komplet i wspaniała niespodzianka, razem wyglądają tak...

Praca Endorfina ArtBox


Drugi prezent dostałam od mojego Męża... Nie do końca koralikowy... ale jest to kontenerek na kółkach do przechowywania zapasów koralików i innych rzeczy związanych z koralikami...Kontenerek ma 4 szuflady... górna przeznaczona jest na moje prace w trakcie pracy... a że mam ich sporo... akurat cała szuflada się na nie przyda ;))))))))))Dziewczyny z Grupy Beadingowej poradziły by przegródki na probówki zrobić z rolek po papierze toaletowym... A Koleżanki z Grupy Spotkań Craftowych we Wrocławiu poratowały mnie na ostatnim spotkaniu owymi rolkami. Dzięki genialności i uprzejmości wszystkich tych osób powstał bardzo funkcjonalny mebel na koraliki... na razie rolek starczyło na 1 szufladę ale będzie jeszcze jedna taka ;)))))))))))))))No i dolna szuflada w której przechowywane będą różna materiały potrzebne w pracach koralikowych: kamienie -poukładane kolorami, nici i kordonki, oraz inne takie... na razie zajmują 2 szuflady -ale to tylko kwestia czasu jak dodam odpowiednie pudełka do przechowywania ;))))))))))))


2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że prezent się podoba :) Zdjęcia przedstawiają go idealnie ale na Tobie wygląda bezkonkurencyjnie. Rewelacyjnie wręcz. Komody zazdroszczę, też by mi się taka przydała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bajeczne prezenty! Spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest cenny, również te krytyczne, ale pamiętajcie, że można komentować, ale nie obrażać...
Komentarze są moderowane, w celu wykluczenia spamu.
Dziękuję Wam za uwagi -te pozytywne i negatywne ;))))))))))))))))))) i zapraszam ponownie...