Dwa tygodnie temu pokazałam Wam naszyjnik Różowe wspomnienie lata -dziś reszta kompletu.
Różowo-szare kolczyki...
i pierścionek :))))))))
sobota, 5 marca 2016
sobota, 27 lutego 2016
Prezent dla Mamy -ciąg dalszy
Co jakiś czas pokazuję Wam prezenty koralikowe, jakie dostaje ode mnie moja Mama... Ostatnio pokazałam Wam dwa sznury z małymi zawieszkami-oponkami -niebieski i zielony. Ponieważ bardzo się spodobały, wybrałam dla niej kolejne 2 kolory i oczywiście zrobiłam kolejne 2 naszyjniki :))))
Pierwszy jest pomarańczowy...
Drugi czerwony...
Tym razem zawieszek jest więcej, bo na czerwonej lince powiesiłam ich 3 :)))))))))))
Pierwszy jest pomarańczowy...
Tym razem zawieszek jest więcej, bo na czerwonej lince powiesiłam ich 3 :)))))))))))
sobota, 20 lutego 2016
Wire wrapping miedziane początki
Czas się przyznać... postanowiłam rozwinąć swoje zainteresowania o wire wrapping... i poszłam na kursik :))) który był uroczy i zyskałam na nim wiele podstawowej wiedzy i mnóstwo energii. Na tych warsztatach powstała również moja pierwsza praca w tej technice -serce-zawieszka.
Ja oczywiście wiem, że jest dość toporne i jeszcze mało dopracowane... ale sądzę, że jak na początek to wyszło mi całkiem nieźle... I powiem Wam jeszcze, że technika bardzo mi się spodobała... i z pewnością jeszcze do niej powrócę... i to niedługo :))))
Ja oczywiście wiem, że jest dość toporne i jeszcze mało dopracowane... ale sądzę, że jak na początek to wyszło mi całkiem nieźle... I powiem Wam jeszcze, że technika bardzo mi się spodobała... i z pewnością jeszcze do niej powrócę... i to niedługo :))))
sobota, 13 lutego 2016
Różowe wspomnienie lata
W lipcu zeszłego roku, byłam z kilkoma koleżankami na Lwówskim Letnim Lecie Agatowym... i przywiozłam do domu... kwarc różowy w postaci długiej, niewierconej kropli... No dobra... agaty też przywiozłam, ale te pokażę Wam jeszcze kiedyś... A teraz wracamy do różowego kwarcu... Od samego początku wiedziałam, że ma powstać z niego wisior i to dość duży, bo sama kropla ma długość 8,5 cm. Jednak długo nie mogłam zdecydować w jakie kolory go oprawić... Jednak jak zobaczyłam naszyjnik Miss Grey stworzony w tegorocznej edycji Biżuteryjki dla WOŚP -już wiedziałam, ze musi to być kolor szary :))))))))
Tak więc powstał naszyjnik Różowe wspomnienie lata...
Tak więc powstał naszyjnik Różowe wspomnienie lata...
czwartek, 11 lutego 2016
środa, 10 lutego 2016
sobota, 6 lutego 2016
Różowa landrynka -wisior
Już ponad dwa miesiące temu pokazywałam Wam komplet Różowa landrynka składający się ze sznura i kolczyków... dziś chciałam pokazać Wam uzupełnienie tej pracy... "malutki" wisiorek :)))))))))
Jego rzeczywistą wielkość doskonale oddaje zdjęcie na dłoni... malutki jest -prawda???
Jego rzeczywistą wielkość doskonale oddaje zdjęcie na dłoni... malutki jest -prawda???
Subskrybuj:
Posty (Atom)



