sobota, 31 marca 2018
sobota, 24 marca 2018
Wiosna... wiosna... ach to ty
Zaczęła się wiosna... niestety tylko w kalendarzu... bo za oknem i na termometrze to tak nie za bardzo... Ale postanowiłam kolorem przywołać ją... Więc pełna wiosennej energii zielona bransoletka wykonana jednym z moich ulubionych ściegów Cubic RAW :)))))))))
sobota, 17 marca 2018
Muszla zaklęta w srebro
Technika wire-wrapping wciąga mnie coraz bardziej... tym razem postanowiłam się zmierzyć z dodaniem do drutów łańcuszka i połączenie ich w kolczyki -dłuuuuuuuuuugie kolczyki :))))))
sobota, 10 marca 2018
Groszki pełne blasku -na zielono
Powróciłam do wzoru Reni na kolczyki... tym razem urzekły mnie kryształy Swarovskiego w pięknym mieniącym się kolorem zielonym :)))
Tym razem do kolczyków dodałam jeszcze naszyjnik z większych kryształów, a więc i wzór musiał ulec zmianie :)
sobota, 3 marca 2018
Kulki... kulki...
Obiecałam, że pokażę, jak już zrobię, Wam naszyjnik ze wzoru Ivony Šuchmannová, będący kompletem do kolczyków. No więc zrobiłam go i mogę Wam pokazać :)))
sobota, 24 lutego 2018
Zielony wąż -naszyjnik
Oczywiście do bransoletki musiał zostać dodany naszyjnik -a więc zrobiłam i zielony wężowy naszyjnik.
No więc mam już komplet :)))
No więc mam już komplet :)))
sobota, 17 lutego 2018
Zielone liście
Zima, za oknem zimno i szaro, a ja już tęsknię za wiosną... wiec postanowić zrobić już teraz wiosenne kolczyki liście :)))) Nie są jeszcze doskonałe, ale to pierwsza praca w której sama zlutowałam bazę, nie udało mi się jeszcze dolutować ogniwek... ale i tak jestem z nich dumna :)))
Subskrybuj:
Posty (Atom)
